O tym, że to iPhone wybiera sobie właściciela, a nie właściciel iPhone'a, to wiadomo już od zarania dziejów! Ale iPhone 6 stosuje już wysokie kryteria. Zwłaszcza jeżeli chodzi o dobór właściciela, który uwielbia gadżety, takie jak np. etui do telefonów. Wpisując w wyszukiwarkę „etui iPhone 6” można zobaczyć wiele propozycji ciekawych produktów, które jednoznacznie określają właściciela, a raczej właścicielkę tego modelu! Szykowna kobieta z klasą, która często wychodzi wieczorami na wiele imprez, które można ze spokojem nazwać gustownym przyjęciem, a nie dziką wrzawą w akademiku. Zdecydowanie właścicielka tego modelu smartfona jest oryginalną damą, która dobiera etui do telefonu komórkowego pod kolor swojej sukienki. I tak wśród wielu propozycji tego produktu znajdziemy brokatowe srebrne oraz bladoróżowe pokrowce oraz obudowy, które będą się komponować ze szpilkami w kolorze pudrowego różu lub srebrnymi. Ze srebrnym etui, które błyszczy się na wszystkie strony będzie świetnym dodatkiem dla nowoczesnej panny młodej, która nie rozstaje się ze swoim telefonem!

Drugim typem właścicielki iPhone'a 6 jest elegancka kobieta, która ubiera się w najdroższych sklepach i ma na sobie najdroższe oraz najbardziej szykowne sukienki, które podkreślają nie tylko jej kształty, ale przede wszystkim profesjonalizm. Dla takich pań są specjalne chromowane etui lub matowe pokrowce, które oddają elegancję w pracy. Być może i iPhone wybiera sobie właściciela, ale w przypadku kobiet to zdecydowanie świadomy wybór tej drugiej strony, zwłaszcza jeżeli chodzi o dodatki. Panie są tą grupą użytkowniczek telefonów, które najpierw sprawdzą ile rzeczy mogą dopasować do konkretnego modelu, a później zakupią pożądane urządzenie.

Świetne propozycje etui do iPhone 6 możecie znaleźć tutaj: http://hurtel.pl/pol_m_Popularne-akcesoria-GSM_Etui-iPhone-6-1936.html