Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka, wspominany potem przez kilkadziesiąt lat. Nie dziwi zatem, że para młoda przygotowując się do ślubu i wesele stara się zaplanować wszystko idealnie w jak najdrobniejszych szczegółach. Garnitur pana młodego i suknia pani młodej są wybierane przez długi czas zanim zadowolą gusta przyszłych nowożeńców. Podobnie wygląda kwestia sali weselnej - jej przystrojenia, sposobu ustawienia stołów, liczby, rodzaju i częstotliwości podawania posiłków. Nie inaczej jest też w przypadku wyboru zespołu, który będzie przygrywał dla uczestników wesela.

Gdy już ten wyjątkowy dzień zbliża się nieubłaganie organizatorzy wesela zadają sobie jeszcze ostatnie pytania - czy wszystko przygotowaliśmy jak należy? Czy o niczym nie zapomnieliśmy? Czy możemy zrobić coś jeszcze co dodatkowo podkreśli charakter tej chwili? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie da się już nic więcej wymyślić - wesele to przecież wesele. Mimo różnic, każde opiera się na utartym schemacie i stałych elementach.

Mimo to dobrym pomysłem wydaje się zamówienie drobnej z pozoru rzeczy, która będzie miłym zaskoczeniem dla weselników. Czekoladki ślubne - http://sklep.desoie.pl/25-czekoladki-slubne - to ciekawe uzupełnienie weselnej oprawy. Umieszczone w opakowaniu wykonanym specjalnie na tą jedną okazję będą wyraźnie mówiły, że bohaterami tego dnia są tylko dwie osoby - nowożeńcy.