Prysznic nie musi być momentem w ciągu dnia, kiedy tylko wskakujemy pod strumień ciepłej wody, by zaraz pędzić ku obowiązkom. Chwila pod prysznicem jest idealnym momentem do zrelaksowania się, nabrania chęci do życia (porannego obudzenia się) oraz poukładania wszystkie w głowie – zarówno na koniec dnia, jak i na jego początek. Prysznic jest w łazience punktem centralnym, a to w jakich warunkach zażywa się kąpieli przekłada się na jej jakość.

Nie tylko ciepła woda

Lecącego z góry strumienia ciepłej wody inaczej doświadcza się w zabudowanej przestrzeni prysznicowej, kabinie lub stojąc w wannie z zaciągniętą zasłoną. Przestrzeń łazienki jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb, wyczucia stylu oraz możliwości budżetowych. Te ostatnie są obecnie większe. W zasięgu konsumentów znajdują się dziś rozwiązania, których wprowadzenie dawniej było zwyczajnie niemożliwe. Łazienki pod względem wyglądu oraz funkcjonalności ewoluują najszybciej. Zabudowane kabiny prysznicowe to obecnie coraz częściej wybierane rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Zabudowa prysznicowa pozwala na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni, unikając przy tym ryzyka spowodowania odczuwalnego ścisku w łazience w wyniku zamontowania dużej kabiny (gabaryty nie zawsze są optymalne).

Wybrać najlepsze miejsce

Biorąc prysznic w przygotowanej do tego specjalnie wnęce ma się uczucie odcięcia, większego komfortu oraz spokoju. Dopasowanie odpowiednich drzwi (np. od Radaway) do nowej przestrzeni prysznicowej sprawi, że wraz z przekroczeniem progu będzie się miało świadomość, że jedynym co nas teraz czeka to relaks. Wygląd oraz prezencja ma takie samo znaczenie jak funkcjonalność, a w łazience można to odczuć najlepiej. Niejednokrotnie człowiek powraca myślą np. do wyglądu oraz stylizacji hotelowych łazienek, które przyszło mu odwiedzić w przeszłości. Dziś te rozwiązania są na wyciągnięcie ręki, a ich cena nie nadwyręży remontowych założeń budżetowych.

Dodać swojemu prysznicowi wyrafinowanego stylu

Dopełnienie świeżo wybudowanej wnęki prysznicowej w stylowy oraz funkcjonalny sposób może sprawić większe problemy niż się myśli. Na rynku istnieje wiele produktów, które mogą zwrócić uwagę, jednak po jakimś czasie ich wytrzymałość oraz blask zauważanie słabnie. Szukając pewnych rozwiązań, które dopełnią przestrzeni nowoczesnej łazienki warto zwrócić się w stronę opcji oferowanych przez Radaway. radawayJest to producent nowoczesnych drzwi do pryszniców, które swoim unikalnym designem są w stanie szybko wpasować się w praktycznie każdy styl wykończeniowy remontowanej łazienki. Drzwi od Radaway dają pewność, że inwestuje się jedynie w to co najlepsze oraz dopełnia swoją prysznicową przestrzeń do relaksu dodatkiem, który jest zarówno praktyczny, jak i wprowadza atmosferę 5-cio gwiazdkowego hotelu. Zdecydowanie się na wnękę prysznicową jest decyzją, która z pewnością przyniesie inny wymiar komfortu i będzie się zwracać z każdym odkręceniem kurka w ścianie.