Wiadomo, że kobiety uwielbiają ozdoby. Im większe, tym lepsze. Często jednak mówi się, że przesada jest niewskazana. Zbyt duże dodatki mogą bowiem odciągnąć uwagę od głównego elementu stroju i wyglądać tandetnie. Na szczęście nie tym razem! W nadchodzącym sezonie przygotujcie się na naprawdę okazałe dekoracje. Jest to propozycja dla kobiet, które lubią klasyczne rozwiązania, jak i dla tych, które dobrze się czują w centrum uwagi i chcą przyciągać spojrzenia.

Powrót popularnego stylu

Najmodniejsze ozdoby nadchodzącego sezonuPrzyciągające uwagę otoczenia duże kolczyki koła mogą stanowić bardzo atrakcyjny dodatek. Moda na tego typu biżuterię pojawia się co jakiś czas. I bardzo dobrze, ponieważ kobiety bardzo dobrze wyglądają w tego typu kolczykach. Należy oczywiście wiedzieć, jakie modele będą najmodniejsze. Przede wszystkim każda ceniąca modę pani powinna mieć klasyczne, złote lub srebrne duże kolczyki koła o średnicy 3 cm lub 6 cm. Pasują one do większości strojów oraz fryzur. Oczywiście dla znacznej części pań będą stanowiły dodatek do stroju wieczorowego i do wyjść na dyskotekę, jednak te mniejsze można nosić również na co dzień. Zestawione z rozpuszczonymi włosami będą wyglądały bardzo kobieco, natomiast w połączeniu z gładko zaczesanym kucykiem staną się odważnym i wyrazistym dodatkiem. Jest to najlepsze rozwiązanie na dyskotekę lub wieczorne wyjście. Warto wtedy zaopatrzyć się w naprawdę duże koła, aby przyciągały wzrok innych ludzi i pięknie poruszały się w czasie tańca. 

Różnego rodzaju warianty

Klasyczne i proste duże kolczyki koła sprawdzą się idealnie jako modny dodatek do stylizacji. Jeśli jednak jesteśmy wystarczająco odważni i chcemy zaszaleć, możemy dodać do tej biżuterii coś jeszcze. W sytuacji, gdy sam kolczyk to za mało, na rynku dostępne są modele z różnego typu dodatkami. Mogą to być dołączone do kolczyka gwiazdki lub krzyże. Są to najpopularniejsze motywy. Powinniśmy je zastosować, kiedy chcemy nosić ozdoby o dużych rozmiarach, a jednocześnie delikatnie wysmuklić szyję. Można także zdecydować się na duże kolczyki koła z mnóstwem malutkich ozdób w formie poruszających się i migoczących blaszek. Takie kolczyki sprawdzą się idealnie przy stylizacjach w nieco cygańskim stylu. Jeszcze jednym pomysłem jest wybór kolczyków grubych, o widocznym splocie, zamiast tych cienkich i gładkich. Należy jednak pamiętać, że jeśli wybierzemy kolor złoty, takie kolczyki mogą być kojarzone z tandetnym i kiczowatym stylem, dlatego należy zadbać, aby były jedynym rzucającym się w oczy elementem stroju. Zapoznać się z nimi można w sklepie https://www.filigree.pl/pol_m_Bizuteria-damska_Kolczyki_Kolczyki-srebrne_Kolczyki-srebrne-kola-456.html