Najmodniejsze ozdoby nadchodzącego sezonu

Wiadomo, że kobiety uwielbiają ozdoby. Im większe, tym lepsze. Często jednak mówi się, że przesada jest niewskazana. Zbyt duże dodatki mogą bowiem odciągnąć uwagę od głównego elementu stroju i wyglądać tandetnie. Na szczęście nie tym razem! W nadchodzącym sezonie przygotujcie się na naprawdę okazałe dekoracje. Jest to propozycja dla kobiet, które lubią klasyczne rozwiązania, jak i dla tych, które dobrze się czują w centrum uwagi i chcą przyciągać spojrzenia.

Powrót popularnego stylu

Najmodniejsze ozdoby nadchodzącego sezonuPrzyciągające uwagę otoczenia duże kolczyki koła mogą stanowić bardzo atrakcyjny dodatek. Moda na tego typu biżuterię pojawia się co jakiś czas. I bardzo dobrze, ponieważ kobiety bardzo dobrze wyglądają w tego typu kolczykach. Należy oczywiście wiedzieć, jakie modele będą najmodniejsze. Przede wszystkim każda ceniąca modę pani powinna mieć klasyczne, złote lub srebrne duże kolczyki koła o średnicy 3 cm lub 6 cm. Pasują one do większości strojów oraz fryzur. Oczywiście dla znacznej części pań będą stanowiły dodatek do stroju wieczorowego i do wyjść na dyskotekę, jednak te mniejsze można nosić również na co dzień. Zestawione z rozpuszczonymi włosami będą wyglądały bardzo kobieco, natomiast w połączeniu z gładko zaczesanym kucykiem staną się odważnym i wyrazistym dodatkiem. Jest to najlepsze rozwiązanie na dyskotekę lub wieczorne wyjście. Warto wtedy zaopatrzyć się w naprawdę duże koła, aby przyciągały wzrok innych ludzi i pięknie poruszały się w czasie tańca. 

Różnego rodzaju warianty

Klasyczne i proste duże kolczyki koła sprawdzą się idealnie jako modny dodatek do stylizacji. Jeśli jednak jesteśmy wystarczająco odważni i chcemy zaszaleć, możemy dodać do tej biżuterii coś jeszcze. W sytuacji, gdy sam kolczyk to za mało, na rynku dostępne są modele z różnego typu dodatkami. Mogą to być dołączone do kolczyka gwiazdki lub krzyże. Są to najpopularniejsze motywy. Powinniśmy je zastosować, kiedy chcemy nosić ozdoby o dużych rozmiarach, a jednocześnie delikatnie wysmuklić szyję. Można także zdecydować się na duże kolczyki koła z mnóstwem malutkich ozdób w formie poruszających się i migoczących blaszek. Takie kolczyki sprawdzą się idealnie przy stylizacjach w nieco cygańskim stylu. Jeszcze jednym pomysłem jest wybór kolczyków grubych, o widocznym splocie, zamiast tych cienkich i gładkich. Należy jednak pamiętać, że jeśli wybierzemy kolor złoty, takie kolczyki mogą być kojarzone z tandetnym i kiczowatym stylem, dlatego należy zadbać, aby były jedynym rzucającym się w oczy elementem stroju. Zapoznać się z nimi można w sklepie https://www.filigree.pl/pol_m_Bizuteria-damska_Kolczyki_Kolczyki-srebrne_Kolczyki-srebrne-kola-456.html